הדרך הנכונה להשכרת דירה

האוס זון מהווה פתרון ניהול דירות להשכרה, המקל על המשכירים והשוכרים כאחד. הבית שלכם מתוחזק ברמה גבוהה יותר ובעלויות נמוכות יותר, בהשכרה רצופה (לא עומד ריק ללא דייר) כאשר השוכר שלכם מקבל שירות יעיל וחסכוני בכסף ובזמן

השירות שלנו נותן לך מעטפת כוללת:

איתור שוכרים
ניהול מו"מעריכת הסכם בלווי עו"ד
וידוא העברת חשבונות
גביית שכ"ד
מעקב תשלומים
תחזוקה שוטפת
חידוש הסכם בזמן
החלפת שוכר ללא פער
הכנת נכס לשוכר חדש


חברת האוס זון מתמחה בניהול נכסים בשכירויות בשיטה היברדית. משמע, שכל הקשור לפן המשפטי, תפעולי, בירוקרטי ועד עמידה מול רשויות, נעשה תחת קורת גג אחת, באמצעות צוות מקצועי, מומחה ובעל ניסיון בתחום.

קבלו הצעה מותאמת 

חברת הניהול עובדת בשבילך  

אודות

האוס זון מהווה פתרון ניהול דירות להשקעה וניהול נכסים פרטיים, המקל על המשכירים והשוכרים כאחד, כפתרון אחד במרחב אחד. הבית שלכם מתוחזק ברמה יותר גבוהה, בהשכרה רצופה (לא עומד ריק ללא דייר), כאשר כל צרכיו מתמלאים מעצמם בהרבה פחות כסף, ריצות וזמן, והכי חשוב בלי התסכול המוכר.

האוס זון נותנת שירות איכותי, של ניהול דירות להשקעה ולתת מענה של ניהול דירות עבור תושבי חוץ על מנת לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאמינים שלתת שירות טוב ויעיל יוביל לייעול הנכס שלכם והפקת התמורה הטובה ביותר בדרך הנוחה ביותר.

עם מאגר גדול של שוכרים ומשכירים, בעלי מקצוע, וצוותי ניהול במרחב פעילות ייחודי המהווה מעטפת הסוגרת את כל הפינות המקצועיות, המשפטיות והאישיות באופן הכי משתלם אי פעם.

חברת האוס זון שמה דגש על קשר אישי עם כל שוכר וכל ב  עלים. מנהלי החברה זמינים בכל עת ומטפלים בכל פנייה באופן ישיר.

אמיר עמיצור, בעלים שותף ומנכ"ל

בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן, הכולל ליווי דיירים עבור פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 ועסקאות תיווך בתחום המסחרי והמגורים. אמיר מלווה את המשכירים והשוכרים ודואג לכל פרט מרמת הסכם השכירות והנהלת חשבונות ועד להתנהלות עם וועד בית או אחת הרשויות.
כמו יתר הצוות, אמיר זמין ישירות בסלולרי עבור כל אחד ואחת מהלקוחות בכל עת.

אילן יפרח, בעלים שותף ומנהל תפעול

בעל רקורד עשיר בתחום אחזקת המבנים וניהול בקנה מידה של עשרות אלפי מטרים עבור חברות האחזקה הגדולות במשק. אילן מתאם ואחראי על כל מערך התפעול והתחזוקה. תקלות שבר קלות ועד לתיקון תקלות מורכבות, כולל שיפוצים בתוך הנכס. יוצא שכל לקוח, שוכר או משכיר, זוכה במלוא תשומת הלב וכל עבודה שיוצאת עוברת תחת אישורו ע"פ קריטריונים של מחיר ואיכות, לאורך זמן.

חגי פולישוק, בעלים שותף ומנהל פרויקטים

חגי הוא מבעלי חברת אפיק, החברה הגדולה בישראל לניהול מעליות. חגי בעל 20 שנות ניסיון בניהול והשבחת דירות. כמו כן, חגי מתמחה במתן פתרונות ייעול לאופרציות גדולות כמו שיפוץ דירה מהייסוד להגדלת הערך של הדירה למקסימום.


_________________________________________________________________________________________________________________________

צרו קשר

טלפון: 053-5238422

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אי-מייל
אנא הקלידו פרטים